2006 (U13)

Alagrupp A:  1. FC Tallinn Ibadgeversion2. Nõmme Kalju I  Nõmme Kalju FC (04)  3. Saku Sporting Saku Sporting (03)

Alagrupp B: 1. FC Flora  Tallinna FC Flora II (04)   2.  MRJK  Viimsi MRJK I (03)   3.  Keila JK  Keila JK (03)

Alagrupp C: 1. TJK Legion   Tallinna JK Legion (03)   2. Tabasalu JK   JK Tabasalu (03)   3. FC Flora II  Tallinna FC Flora II (04)

Alagrupp D: 1. Harju JK   Harju JK (03)   2. Nõmme Kalju FC II   Nõmme Kalju FC (04)  3. FC Tallinn IIbadgeversion4. FC Ararat Narva FC Ararat (03)

 

REGLEMENT

Alagruppides esimese ja teise koha saavutanud võistkonnad mängivad edasi play off süsteemis kohtadele 1-8. Ülejäänud 5 võistkonda selgitavad üheringilisel turniiril kohad 9-13, seejuures alagrupis D kolmandaks ja neljandaks tulnud võistkonnad uuesti ei mängi – tabelisse kantakse alagrupis peetud omavahelise mängu tulemus.

 

AJAKAVA

24 märts

1. 9:00 D Harju JK Nõmme Kalju II Sportland 1 0:1
2. 9:00 A Nõmme Kalju I FC Tallinn I Sportland 2 0:4
3. 9:50 B FC Flora I MRJK Sportland 1 0:6
4. 9:50 C TJK Legion Tabasalu JK Sportland 2 1:0
5. 10:40 D FC Ararat Nõmme Kalju II Sportland 1 0:5
6. 10:40 D FC Tallinn II Harju JK Sportland 2 1:4
7. 11:30 A FC Tallinn I Saku Sporting Sportland 1 2:0
8. 11:30 B MRJK Keila JK Sportland 2 2:0
9. 12:20 C Tabasalu JK FC Flora II Sportland 1 0:3
10. 12:20 D FC Tallinn II FC Ararat Sportland 2 5:0
11. 13:10 B Keila JK FC Flora I Sportland 1 3:4
12. 13:10 A Saku Sporting Nõmme Kalju I Sportland 2 0:1
13. 14:00 D Harju JK FC Ararat Sportland 1 10:0
14. 14:00 D Nõmme Kalju II FC Tallinn II Sportland 2 1:0
15. 14:50 C FC Flora II TJK Legion Sportland 1 1:1
16. 15:40 1-8 koht MRJK Harju JK Sportland 1 2:2 (2:3) p
17. 15:40 9-13 koht Saku Sporting FC Tallinn II Sportland 2 0:0
18. 16:30 1-8 koht FC Tallinn I TJK Legion Sportland 1 3:0
19. 16:30 9-13 koht Tabasalu JK Keila JK Sportland 2 3:1
20. 17:20 1-8 koht Nõmme Kalju I FC Flora II Sportland 1 0:4
21. 17:20 1-8 koht FC Flora I Nõmme Kalju II Sportland 2 0:0 (2:0) p

 

25 märts

22. 9:00 5-8 koht MRJK TJK Legion Sportland 1 2:0
23. 9:00 9-13 koht FC Ararat Saku Sporting Sportland 2 0:2
24. 9:50 5-8 koht Nõmme Kalju I Nõmme Kalju II Sportland 1 4:0
25. 9:50 9-13 koht FC Tallinn II Tabasalu JK Sportland 2 0:3
26. 10:40 1-4 koht Harju JK FC Tallinn I Sportland 1 0:1
27. 10:40 9-13 koht Keila JK FC Ararat Sportland 2 5:0
28. 11:30 1-4 koht FC Flora II FC Flora I Sportland 1 9:0
29. 11:30 9-13 koht Saku Sporting Tabasalu JK Sportland 2 1:0
30. 12:20 7-8 koht Legion Nõmme Kalju II Sportland 1 0:0 (3:2) p
31. 12:20 9-13 koht FC Tallinn II Keila JK Sportland 2 3:1
32. 13:10 5-6 koht MRJK Nõmme Kalju I Sportland 1 1:1 (4:5) p
33. 13:10 9-13 koht Tabasalu JK FC Ararat Sportland 2 6:1
34. 14:00 3-4 koht Harju JK FC Flora I Sportland 1 3:1
35. 14:00 9-13 koht Keila JK Saku Sporting Sportland 2 2:3
36. 14:50 FINAAL FC Tallinn I FC Flora II Sportland 1 2:2 (6:5)

 

Autasustamine orienteeruvalt 15.50

I kohtbadgeversion

II koht    Tallinna FC Flora II (04)

III koht   Harju JK (03)

 

Parim Mängija: Sander Metsa, FC Flora

Parim väravavaht: Maksim Meier, FC Tallinn I

 

 

 

 

 

 

Noored

Flora kevadine turniir tuleb taas lihavõttepühade nädalavahetusel, sellel aastal märtsi ja aprilli nädalavahetustel.
 

Loe lisaks