2004 poisid

FLORA EASTER CUP 2017
14/04/2017
Game nr. Time Pitch Teams Group  Results
1 08.40. Sportland Arena (artificial grass) Tallinna FC Flora – Tallinna FC Flora II A  1 – 0
2 09.30. Sportland Arena (artificial grass) Tallinna FC Levadia – TJK Legion B  1 – 2
3 10.20. Sportland Arena (artificial grass) Tallinna FC Flora – FCI Tallinn A  2 – 0
4 15.30. Sportland Arena (artificial grass) Harju JK – HJK East Boys B  5 – 1
5 16.20. Sportland Arena (artificial grass) PK-35 – PKKU A  0 – 3
6 17.10. Sportland Arena (artificial grass) FC Kuressaare – Tallinna FC Levadia B  4 – 4 
7 18.00. Sportland Arena (artificial grass) Tallinna FC Flora II – PKKU A   0 – 6
8 18.50. Sportland Arena (artificial grass) TJK Legion – HJK East Boys B  3 – 0
9 19.40. Sportland Arena (artificial grass) FCI Tallinn – PK-35 A  0 – 0
10 20.30. Sportland Arena (artificial grass) Harju JK – FC Kuressaare B  0 – 2
15/04/2017
11 10.00. Sportland Arena (artificial grass) Tallinna FC Flora – PKKU A  0 – 2
12 10.50. Sportland Arena (artificial grass) FC Kuressaare – HJK East Boys B  2 – 1
13 11.40. Sportland Arena (artificial grass) PK-35 – Tallinna FC Flora II A  1 – 0
14 12.30. Sportland Arena (artificial grass) TJK Legion – Harju JK B  0 – 0
15 13.20. Sportland Arena (artificial grass) FCI Tallinn – PKKU A  1 – 1
16 14.10. Sportland Arena (artificial grass) Tallinna FC Levadia – HJK East Boys B  1 – 0
17 15.00. Sportland Arena (artificial grass) Tallinna FC Flora – PK-35 A  5 – 0
18 15.50. Sportland Arena (artificial grass) TJK Legion – FC Kuressaare B  2 – 1
19 16.40. Sportland Arena (artificial grass) Tallinna FC Flora II  – FCI Tallinn A  0 – 4
20 17.30. Sportland Arena (artificial grass) Tallinna FC Levadia – Harju JK B  2 – 1
16/04/2017
21 08.00. Sportland Arena (artificial grass) Tallinna FC Flora II – HJK East Boys (9-10th place)  0 – 5
22 08.50. Sportland Arena (artificial grass) FCI Tallinn – Harju JK (5-8th place)  0 – 2
23 09.40. Sportland Arena (artificial grass) PK-35 – Tallinna FC Levadia (5-8th place)  0 – 4
24 10.30. Sportland Arena (artificial grass) PKKU – FC Kuressaare (1-4th place)  4 – 0
25 11.20. Sportland Arena (artificial grass) Tallinna FC Flora – TJK Legion (1-4th place)  2 – 2 (5-6)
26 12.10. Sportland Arena (artificial grass) FCI Tallinn – PK-35 (7-8th place)  2 – 2 (4-3)
27 13.00. Sportland Arena (artificial grass) Harju JK – Tallinna FC Levadia (5-6th place)  2 – 2 (2-3)
28 13.50. Sportland Arena (artificial grass) FC Kuressaare – Tallinna FC Flora (Bronze medal game)  2 – 2 (3-2)
29 14.40. Sportland Arena (artificial grass) PKKU – TJK Legion (FINAL)  0 – 1

 

Noored

Flora kevadine turniir tuleb taas lihavõttepühade nädalavahetusel, sellel aastal 14.-16. aprill.
 

Loe lisaks

Naiskond

Naiste saalijalgpalli karikavõitjaks tuli FC Flora!

 

Loe lähemalt

        Annab TV Flora videodele HD kvaliteedi

Meie kodumängude piletimüügi partner!