2007 POISID | BOYS

A alagrupp | Group A
FC Flora rohelised
Rakvere JK Tarvas
FC Tiigrid

B alagrupp | Group B
MRJK
Raplamaa JK
JDFS “Alberts” I

C alagrupp | Group C
FC Infonet
Nõmme Kalju FC
FC Helios

D alagrupp | Group D
FC Flora valged
FC Elva
JDFS “Alberts” II

ALAGRUPIMÄNGUD | GROUP STAGE

A FC Flora rohelised Rakvere JK Tarvas FC Tiigrid Pts. + / – Pos.
FC Flora rohelised  — 1:3 2:4 0 3-7 III
Rakvere JK Tarvas 3:1  — 4:4 4 7-5 II
FC Tiigrid  4:2 4:4 4 8-6 I

 

B MRJK Raplamaa JK JDFS “Alberts” I Pts. + / – Pos.
MRJK  — 2:3 2:1 3 4-4 II
Raplamaa JK 3:2  — 0:9 3 3-11 III
JDFS “Alberts” I 1:2 9:0  3 10-2 I

 

C FC Infonet Nõmme Kalju FC FC Helios Pts. + / – Pos.
FC Infonet  — 1:2 7:1  3 8-3 II
Nõmme Kalju FC  2:1  — 8:0 6  10-1 I
FC Helios 1:7  0:8 0 1-15 III

 

D FC Flora valged FC Elva JDFS “Alberts” II Pts. + / – Pos.
FC Flora valged  — 5:7 2:3  0 8-10 III
FC Elva  7:5  — 1:13  3 8-18 II
JDFS “Alberts” II 3:2 13:1 6 16-3 I

 

Koht | Pos 9-12 FC Flora rohelised Raplamaa JK FC Helios FC Flora valged Pts. + / –
Lõpp-koht Final Pos.
FC Flora rohelised  — 3:0 1:2 -:- 3 4-2 XII
Raplamaa JK 0:3  — 4:3 1:6 3 5-12 X
FC Helios 2:1 3:4 1:9 3 6-14 XI
FC Flora valged -:- 6:1 9:1  6  15-1 IX

 

5. – 8. KOHA MÄNGUD | 5th – 8th PLACE MATCHES
Match 21:  
FC Tiigrid – FC Elva 3:3 (3:4)
Match 22: Rakvere JK Tarvas –JDFS “Alberts” II 4:4 (5:4)

7. – 8. KOHA MÄNG | 7th – 8th PLACE MATCH
Match 27: FC Tiigrid – JDFS “Alberts” II 5:8

5. – 6. KOHA MÄNG | 5th – 6th PLACE MATCH
Match 28: FC Elva– Rakvere JK Tarvas 5:7

1/4 FINAALID | 1/4 FINALS
Match 15: FC Tiigrid – MRJK 3:7
Match 16: Rakvere JK Tarvas – JDFS Alberts I 2:8
Match 17: Nõmme Kalju JK – FC Elva 8:0
Match 18: FC Infonet – JDFS Alberts II 4:1

1/2 FINAALID | SEMIFINALS 
Match 23:  MRJK – Nõmme Kalju FC 4:1
Match 24: JDFS “Alberts” I – FC Infonet 3:3 (4:3)

PRONKSIMÄNG | 3rd PLACE MATCH
Match 29: Nõmme Kalju FC– FC Infonet 4:2

FINAAL | FINAL
Match 30: MRJK – JDFS Alberts I 2:3

Noored

Flora kevadine turniir tuleb taas lihavõttepühade nädalavahetusel, sellel aastal 14.-16. aprill.
 

Loe lisaks

Naiskond

Naiste saalijalgpalli karikavõitjaks tuli FC Flora!

 

Loe lähemalt

        Annab TV Flora videodele HD kvaliteedi

Meie kodumängude piletimüügi partner!