2005 POISID | BOYS

A alagrupp | Group A
Nõmme Kalju FC
Raplamaa JK
FK Orbita Minsk I

B alagrupp | Group A
Tabasalu JK
Tampere Ilves
Jõhvi FC Lokomotiv

C alagrupp | Group C
FC Flora
Rakvere JK Tarvas
FK Osipovichi

D alagrupp | Group D
JDFS “Alberts”
FC Infonet
FK Orbita Minsk II

ALAGRUPIMÄNGUD | GROUP STAGE

A FC Nõmme Kalju Raplamaa JK FK Orbita Minsk I Pts. + / – Pos.
Nõmme Kalju FC  — 1:0 7:0 6 8-0 I
Raplamaa JK 0:1  — 0:5 0 0-6  III
FK Orbita Minsk I  0:7 5:0 3 5-7 II

 

B Tabasalu JK Tampere Ilves Jõhvi FC Lokomotiv Pts. + / – Pos.
Tabasalu JK  — 2:1 6:1  6 8-2 I
Tampere Ilves 1:2  — 1:1 1 2-3 II
Jõhvi FC Lokomotiv 1:6 1:1  1 2-7  III

 

C FC Flora Rakvere JK Tarvas FK Osipovichi Pts. + / – Pos.
FC Flora  — 0:2 1:4 0 1-6 III
Rakvere JK Tarvas  2:0  — 0:7 3 2-7 II
FK Osipovichi  4:1 7:0  6  11-1  I

 

D JDFS “Alberts” FC Infonet FK Orbita Minsk II Pts. + / – Pos.
JDFS “Alberts”  —  7:0 6:0  6 13-0 I
FC Infonet  0:7  — 3:1  3 3-8 II
FK Orbita Minsk II  0:6 1:3  0  1-9 III

 

Koht | Pos 9-12 Raplmaa JK Jõhvi FC Lokomotiv FC Flora FK Orbita Minsk II Pts. + / –
Lõpp-koht Final Pos.
Raplamaa JK  — 0:3 1:1 7:0  4 8-4 XI
Jõhvi FC Lokomotiv  3:0  — 1:1  11:0 7  15-1 IX
FC Flora 1:1 1:1 3:1  5 5-3  X
FK Orbita Minsk II 0:7 0:11 1:3  0  121  XII

 

5. – 8. KOHA MÄNGUD | 5th – 8th PLACE MATCHES
Match 21:
Nõmme Kalju FC – FC Infonet 5:0
Match 22: FK Orbita Minsk I – Rakvere JK Tarvas 0:2

7. – 8. KOHA MÄNG | 7th – 8th PLACE MATCH
Match 27: FC Infonet – FK Orbita Minsk I 2:0

5. – 6. KOHA MÄNG | 5th – 6th PLACE MATCH
Match 28: Nõmme Kalju FC – Rakvere JK Tarvas 3:2

1/4 FINAALID | 1/4 FINALS
Match 15: Nõmme Kalju FC-Tampere Ilves  1:1 (1:2)
Match 16: FK Orbita Minsk I-Tabasalu JK 0:7
Match 17: FK Osipovichi-FC Infonet 3:0
Match 18: Rakvere JK Tarvas-JDFS Alberts 0:4

1/2 FINAALID | SEMIFINALS 
Match 23:  Tampere Ilves – FK Osipovichi 1:3
Match 24: Tabasalu JK – JDFS Alberts 5:1

PRONKSIMÄNG | 3rd PLACE MATCH
Match 29: Tampere Ilves – JDFS Alberts 1:0

FINAAL | FINAL
Match 30: FK Osipovichi – Tabasalu JK 4:1

Noored

Flora kevadine turniir tuleb taas lihavõttepühade nädalavahetusel, sellel aastal 14.-16. aprill.
 

Loe lisaks

Naiskond

Naiste saalijalgpalli karikavõitjaks tuli FC Flora!

 

Loe lähemalt