Easter Cup 2016

Easter Cup 2016 | TALLINN

Rõõm on tõdeda, et jalgpalliklubi FC Flora kevade tärkamise aegu korraldatav rahvusvaheline noorteturniir on nüüdseks heaks tavaks saamas.
Turniir toimub Lihavõttepühade nädalavahetuseti Lillekülas juba kolmandat järjestikust aastat. Sellest aastast kannab turniir ka kohasemat nime – Flora Easter Cup. Sest turniiri toimumisaega me tahame hoida – alati Lihavõttepühade nädalavahetuseti. 2016. aastal seega 25.-27. märtsil.

Kutsume Eesti parimatele võistkondadele sportlikku mõõduvõttu pakkuma mitmeid häid võistkondi naaberriikidest, Baltikumist ja Skandinaaviast. Mängud toimuvad Lillekülastaadionikompleksi kvaliteetsetel kunstmuruväljakutel – Sportland Arenal, Nike Arenal ning EJL hallis. Flora Easter Cup annab noortele jalgpalluritele suurepärase võimaluse panna end proovile rahvusvahelises konkurentsis, kus lisaks kõrgetasemelistele mängudele ootab osalejaid lapsesõbralik ning meeldiv õhkkond.

FC Flora, Lilleküla, Lihavõttepühad – tähistagem tärkamist, rohkelt rohelust, kena kevadet!

pdf logo
INFOMATERJALID / INFORMATION SHEETS
Võistkonna registreerimisleht eesti keeles
Team registration sheet in English
Ajakavad / Match shcedules
Asendiplaan / Tournament location scheme
Ööbimispaika liiklemise juhend / Driving instructions to school housing

 

Noored

Võida oma treeninggrupiga esindusmeeskonna mängude külastamise võistlus ja treeneri ning perega staadionile UEFA Super CUP kohtumist vaatama!
 

Loe lisaks