E-JALGPALLIKOOL

ejalgpallikool

Juhul kui teie laps on käinud FC Flora oma vanusegrupi juures proovitrennides (maksimaalselt võib prooviperioodi pikkuseks olla 1 kuu) ja ühiselt on otsusele jõutud, et laps jätkab FC Flora jalgpallitrennides käimist siis peab lapsevanem ennast registreerima e-jalgpallikoolis.

Pärast enda isikuandmete lisamist, tuleb vanemal ära registreerida enda lapsed, kes osalevad FC Flora Jalgpallikooli treeningutel.

Lisaks tuleb “Minu lepingute” alt sõlmida leping Jalgpalliklubi FCF Jalgpallikooliga.

Kindlasti märkige oma lapse lisamisel ära ka treeninggrupi nimi, millega liitute. Arvestades meie võistkondade suurt hulka, kiirendab see oluliselt teie liitumist FC Flora perega.

E-jalgpallikooli kaudu tulevad teieni liikmemaksu arved ja treeninggruppi või kogu FC Florat puudutavad olulised teated. Lisaks võimaldavad korrektselt täidetud kontaktandmed meie treeneritel vajadusel teiega ühendust võtta.

Riigipoolne tulumaksusoodustus hakkab minema lapsevanemale, kes on registreerunud e-jalgpallikoolis, märkinud oma nime ja isikukoodi ning tasunud arveid saadud viitenumbri alusel (registreerimisel saate viitenumbri).

Registreerimiseks kliki palun   SIIA

Uudised:

Noored

Flora kevadine turniir tuleb taas lihavõttepühade nädalavahetusel, sellel aastal 14.-16. aprill.
 

Loe lisaks

Naiskond

Naiste saalijalgpalli karikavõitjaks tuli FC Flora!

 

Loe lähemalt