Aasta esimene kontrollkohtumine lõppes võidukalt – FC Flora -FC Flora

Klubi-UUDISED

Aasta esimene kontrollkohtumine lõppes võidukalt

Rauno Alliku

9.jaanuaril lõid oma 2016. aasta esimeses kohtumises palli mängu FC Flora ja Narva Trans. Halliturniiri I vooru kolmanda mänguna peetud kohtumine algas kompivalt ning võitlus kulges peamiselt keskväljal, ohtlikke momente ei suutnud esiotsa luua kumbki meeskond.

Peatreener Norbert Hurda algkoosseisuvalikusse mahtusid testitavad mehed Kaspar Paur ja Sander Laht ning esimest täismahus ettevalmistust kaasa tegev Hannes Anier.

Peale 0:0 lõppenud avapoolaega suunas Hurt vahetuspingilt mängu keskväljamehed Jan Kokla, Mihkel Ainsalu ja Herol Riibergi ning ründeduo Rauno Alliku – Sakari Tukiainen. Mäng elavnes hetkega ning kandus üha kindlamalt Narva Transi väljakupoolele, kust kuni lõpuvileni enam peaaegu-et ei lahkunudki. Ründeduost trio ehitanud Sander Laht avas skoori juba 47. minutil, lisas 56. minutil järgmise kolli ning kui vaid kuus minutit hiljem Rauno Alliku mänguseisuks 3:0 tegi, muutus mäng Narva poolt juba üpris lahtiseks. Flora kaitseliinis püsisid asjad korras ning hoopis 69. minutil skoorinud Sakari Tukiainen ning mängu viimastel sekunditel ilusa pettevärava löönud Herol Riibergi tegid asjad lõplikult selgeks. Flora võttis hooaja esimesest kontrollkohtumisest kindla 5:0 võidu.

Halliturniiri II vooru kohtumine toimub reedel 15.jaanuaril kell 19:15, vastaseks avavoorus Levadiat 3:0 võitnud Sillamäe Kalev. Sissepääs mängule on tasuta!

Tallinna FC Flora – JK Narva Trans 5:0 (0:0)