A. Le Coq Arena tõi väravaid! – FC Flora -FC Flora

A. Le Coq Arena tõi väravaid!

Reedel võõrustasime Grillipäeva ja esimese murul peetud mängus A. Le Coq Arenal Viljandi JK Tulevik võistkonda. Meeskond oli kodumurule pääsemise üle eufoorias – vastaste võrk sahises lausa seitse korda!

I ringi viimases kohtumises suutsid viljandlased meile südi vastupanu osutada ning esimese poolaja väravatest saime kaasa 2:0 võidu, kuid kohtumine oli ise üsna keeruline. Teise poolaja võrdne mäng näitas, et Tulevik on suuteline peavalu tekitama ja peame maksimaalselt keskenduma.

Mehed seda ka tegid. Ilus ilm ja põnev Grillipäev oli mõnusalt pealtvaatajad mänguks ette valmistanud ning lahing võis alata. Ausalt öeldes hakkas meie pidu varakult pihta, sest enne avavilet andis EJL juhatuse liige Are Altraja üle aprillikuu Parima Treeneri tiitli, mille teenis välja meie boss Arno Pijpers!

Mängijad alustasid samas rütmis. Muru oli hea ning pall liikus. Esimese veerandtunni suutis Viljandi kaitses võidelda, kuid kauem tempos ei püsitud. Väravatega tegi algust Alliku, kes Martin Milleri söödu kastis võrku lükkas. Enam tagasi ei vaadatud. Ainsalu ja Sappinen lisasid avapoolajal veel kaks ning puhkepausile mindi 3:0 seisul. Tulevik meie värava all Alandit testima polnud pääsenud.

Teisel kolmveernadil jätkus mäng sama stsenaariumi järgi. Kui tavaliselt suur eduseis võtab meestel tempot maha, siis täna olime näljased lõpuni. Vahetusmehed tahtsid samuti midagi näppude vahele ja sellega saadi ka hakkama. Miller sai kirja enda esimese meie särgis. Zaka ja noored Lepik ning Sorga lõpetasid hävitustöö. Sorga värav seejuures oli tõeline maasikas! Tablool säras lõpuvile kõlades 7:0!

Arno Pijpers: “Jah, oli lihtne mäng, aga samuti pead sellistes mängudes olema väga keskendunud, et korralikult tegutseda. Lihtne matš, aga mängisime ka päris hästi,” ütles juhendaja.

Rauno Sappinen: “Teadsime, et meeskondade vahel on väike klassivahe, teadsime, et saame lõpuks A. Le Coqile, muruväljakule, kus mängijate tasemevahe tuleb selgemini välja,” kommenteeris ründaja lõpptulemust, “7:0 kindlasti ei uskunud.”

Järgmise kohtumise peame võõrsil JK Narva Transi vastu juba eeloleval laupäeval kell 13:00.