Premium Liiga 2016 hooaja kalender avalik!

premium liiga

Eesti Jalgpalli Liit avalikustas 2016 Premium Liiga hooaja mängukalendri.

FC Flora alustab Premium Liiga hooaega võõrsil Tallinna FC Levadia vastu. Esimene kodumäng toimub II voorus 8.märtsil, mil Sportland Arenal võõrustatakse liiga uustulnukat Rakvere JK Tarvast.
Toome allpool ära kogu liigakalendri. Lähipäevil lisame kõik mängud ka meie kodulehe hooajakalendrisse.

I voor
Reede, 4. märts
19:00 Tartu JK Tammeka – JK Narva Trans

Laupäev, 5. märts
13:00 Nõmme Kalju FC – JK Sillamäe Kalev
13:00 Pärnu Linnameeskond – Rakvere JK Tarvas
13:00 Paide Linnameeskond – Tallinna FC Infonet
16:00 Tallinna FC Levadia – Tallinna FC Flora

II voor
Teisipäev, 8. märts
18.00 JK Narva Trans – JK Sillamäe Kalev
18:00 Tallinna FC Levadia – Pärnu Linnameeskond
19:00 Tartu JK Tammeka – Paide Linnameeskond
20:00 Tallinna FC Flora – Rakvere JK Tarvas

Kolmapäev, 9. märts
19:00 Tallinna FC Infonet – Nõmme Kalju FC

III voor
Laupäev, 12. märts
13:00 Paide Linnameeskond – Tallinna FC Levadia
13:00 JK Sillamäe Kalev – Pärnu Linnameeskond
13:00 Nõmme Kalju FC – Rakvere JK Tarvas
16:00 Tallinna FC Flora – JK Narva Trans
19.00 Tallinna FC Infonet – Tartu JK Tammeka

IV voor
Reede, 18. märts
19:00 JK Narva Trans – Tallinna FC Levadia

Laupäev, 19. märts
13:00 Tartu JK Tammeka – Rakvere JK Tarvas
13:00 JK Sillamäe Kalev – Paide Linnameeskond
13:00 Pärnu Linnameeskond – Tallinna FC Infonet
16:00 Nõmme Kalju FC – Tallinna FC Flora

V voor
Reede 1. aprill
19:00 Tallinna FC Infonet – Tallinna FC Flora
19:00 Tartu JK Tammeka – JK Sillamäe Kalev

Laupäev, 2. aprill
13:00 Paide Linnameeskond – Pärnu Linnameeskond
13:00 Narva Trans – Rakvere JK Tarvas
16:00 Tallinna FC Levadia – Nõmme Kalju FC

VI voor
Esmaspäev, 4. aprill
18:00 JK Sillamäe Kalev – Tallinna FC Infonet
20:00 Tallinna FC Flora – Tartu JK Tammeka

Teisipäev, 5. aprill
18:00 Pärnu Linnameeskond – Nõmme Kalju FC
18:00 Rakvere JK Tarvas – Tallinna FC Levadia
19:00 JK Narva Trans – Paide Linnameeskond

VII voor
Reede, 8. aprill
19:00 Tallinna FC Flora – JK Sillamäe Kalev

Laupäev, 9. aprill
13:00 Rakvere JK Tarvas – Paide Linnameeskond
13:00 Pärnu Linnameeskond – Tartu JK Tammeka
16:00 Nõmme Kalju FC – JK Narva Trans
19:00 Tallinna FC Levadia – Tallinna FC Infonet

VIII voor
Reede, 15. aprill
19:00 Tartu JK Tammeka – Nõmme Kalju FC

Laupäev, 16. aprill
13:00 Paide Linnameeskond – Tallinna FC Flora

13:00 Tallinna FC Infonet – Rakvere JK Tarvas
16:00 JK Sillamäe Kalev – Tallinna FC Levadia
19:00 JK Narva Trans – Pärnu Linnameeskond

IX voor
Reede 22. aprill
19:00 Pärnu Linnameeskond – Tallinna FC Flora

19:00 Tallinna FC Levadia – Tartu JK Tammeka

Laupäev, 23. aprill
13:00 JK Narva Trans – Tallinna FC Infonet
16:00 JK Sillamäe Kalev – Rakvere JK Tarvas
19:00 Nõmme Kalju FC – Paide Linnameeskond

Teisipäev, 26. aprill
19:00 Tallinna FC Flora – Tallinna FC Levadia (XVII voor)
19:00 Nõmme Kalju FC – Tallinna FC Infonet (XVII voor)

X voor
Reede, 29. aprill
19:00 Tallinna FC Flora – Pärnu Linnameeskond

19:00 Tartu JK Tammeka -Tallinna FC Levadia
19:00 Rakvere JK Tarvas – JK Narva Trans

Laupäev, 30. aprill
16:00 Paide Linnameeskond – Nõmme Kalju FC
19:00 Tallinna FC Infonet – JK Sillamäe Kalev

XI voor
Reede, 6. mai
19:00 Tallinna FC Flora – Paide Linnameeskond

19:00 Pärnu Linnameeskond – JK Narva Trans

Laupäev, 7. mai
13:00 Nõmme Kalju FC – Tartu JK Tammeka
16:00 Rakvere JK Tarvas – Tallinna FC Infonet
19:00 Tallinna FC Levadia – JK Sillamäe Kalev

XII voor
Reede, 13. mai
19:00 JK Sillamäe Kalev – Tallinna FC Flora

19:00 Paide Linnameeskond – Rakvere JK Tarvas
19:00 Tartu JK Tammeka – Pärnu Linnameeskond

Laupäev, 14. mai
16:00 Tallinna FC Infonet – Tallinna FC Levadia
19:00 JK Narva Trans – Nõmme Kalju FC

XIII voor
Esmaspäev, 16. mai
19:00 Tallinna FC Flora – Tartu JK Tammeka

Teisipäev, 17. mai
18:00 Tallinna FC Infonet – JK Narva Trans
19:00 Nõmme Kalju FC – Pärnu Linnameeskond
19:00 JK Sillamäe Kalev – Paide Linnameeskond
20:00 Tallinna FC Levadia – Rakvere JK Tarvas

XIV voor
Esmaspäev, 23. mai
19:00 Tartu JK Tammeka – Tallinna FC Infonet

Teisipäev, 24. mai
18:00 JK Narva Trans – Tallinna FC Flora

19:00 Pärnu Linnameeskond – Paide Linnameeskond
19:00 Rakvere JK Tarvas – JK Sillamäe Kalev
20:00 Nõmme Kalju FC – Tallinna FC Levadia

XV voor
Neljapäev, 9. juuni
18:00 Tallinna FC Levadia – JK Narva Trans
19:00 Paide Linnameeskond – Tallinna FC Infonet
19:00 Rakvere JK Tarvas – Tartu JK Tammeka
20:00 Pärnu Linnameeskond – JK Sillamäe Kalev

Reede, 10. juuni
19:00 Tallinna FC Flora – Nõmme Kalju FC

XVI voor
Pühapäev 19. juuni
13:00 Rakvere JK Tarvas – Tallinna FC Flora

13:00 JK Narva Trans – Tartu JK Tammeka
13:00 Tallinna FC Infonet – Pärnu Linnameeskond
16:00 JK Sillamäe Kalev – Nõmme Kalju FC
19:00 Tallinna FC Levadia – Paide Linnameeskond

XVII voor
Reede, 1. juuli
19:00 Tartu JK Tammeka – JK Sillamäe Kalev

Laupäev, 2. juuli
16:00 Rakvere JK Tarvas – Pärnu Linnameeskond
19:00 Paide Linnameeskond – JK Narva Trans

(UEFA Meistrite Liiga ja Euroopa Liiga I eelringis osalevate klubide mängud toimuvad 8. märtsil)

XVIII voor
Reede, 8. juuli
19:00 JK Sillamäe Kalev – JK Narva Trans

Laupäev, 9. juuli
16:00 Paide Linnameeskond – Tartu JK Tammeka

Pühapäev, 10. juuli
16:00 Tallinna FC Infonet – Tallinna FC Flora

16:00 Rakvere JK Tarvas – Nõmme Kalju FC
16:00 Pärnu Linnameeskond – Tallinna FC Levadia

XIX voor
Reede, 15. juuli
19:00 Tallinna FC Flora – Tallinna FC Levadia

19:00 JK Sillamäe Kalev – Rakvere JK Tarvas

Laupäev, 16. juuli
16:00 Tartu JK Tammeka – Pärnu Linnameeskond
19:00 JK Narva Trans – Paide Linnameeskond
19:00 Nõmme Kalju FC – Tallinna FC Infonet

(UEFA Meistrite või Euroopa Liiga II eelringis mängivate klubide XIX vooru mängud mängitakse 2. augustil või 27. septembril)

XX voor
Reede, 22. juuli
19:00 Tartu JK Tammeka – Tallinna FC Flora

19:00 Nõmme Kalju FC – Pärnu Linnameeskond

Laupäev, 23. juuli
16:00 JK Narva Trans – JK Sillamäe Kalev
19:00 Tallinna FC Infonet – Rakvere JK Tarvas
19:00 Tallinna FC Levadia – Paide Linnameeskond

(UEFA Euroopa Liiga II eelringis mängivate Eesti klubide XX vooru kohtumised mängitakse pühapäeval 24. juulil algusega kell 19:00)

XXI voor
Reede, 29. juuli
19:00 Paide Linnameeskond – Tallinna FC Flora

19:00 JK Sillamäe Kalev – Tartu JK Tammeka
19:00 Rakvere JK Tarvas – Nõmme Kalju FC

Laupäev, 30. juuli
16:00 Tallinna FC Infonet – JK Narva Trans
19:00 Pärnu Linnameeskond – Tallinna FC Levadia

(UEFA Meistrite Liiga või Euroopa Liiga III eelringis mängivate klubide XXI vooru mängud mängitakse 25. oktoobril)

XXII voor
Reede, 5. august
19:00 Rakvere JK Tarvas – Pärnu Linnameeskond
19:00 Nõmme Kalju FC – Paide Linnameeskond
19:00 Tartu JK Tammeka – Tallinna FC Infonet

Laupäev, 6. august
16:00 Tallinna FC Levadia – JK Sillamäe Kalev
19:00 Tallinna FC Flora – JK Narva Trans

[UEFA Europa League III eelringis osaleva(te) klubi(de) mäng(ud) peetakse pühapäeval 7. augustil kell 19:00]

XXIII voor
Reede, 12. august

19:00 JK Sillamäe Kalev – Nõmme Kalju FC
19:00 JK Narva Trans – Rakvere JK Tarvas
19:00 Tallinna FC Flora – Pärnu Linnameeskond

Laupäev, 13. august
16:00 Paide Linnameeskond – Tartu JK Tammeka
19:00 Tallinna FC Infonet – Tallinna FC Levadia

XXIV voor
Esmaspäev, 15. august
19:00 Nõmme Kalju FC – JK Narva Trans

Teisipäev, 16. august
18:00 Pärnu Linnameeskond – Tallinna FC Infonet
19:00 Rakvere JK Tarvas – Tallinna FC Flora
19:00 Paide Linnameeskond – JK Sillamäe Kalev
20:00 Tartu JK Tammeka – Tallinna FC Levadia

(UEFA Meistrite või Euroopa Liiga play-off ringis mängivate klubide XXIV vooru mängud lükatakse edasi)

XXV voor
Reede, 19. august
19:00 JK Sillamäe Kalev – Tallinna FC Flora

19:00 JK Narva Trans – Pärnu Linnameeskond
19:00 Tallinna FC Infonet – Paide Linnameeskond

Laupäev, 20. august
16:00 Tallinna FC Levadia – Rakvere JK Tarvas
19:00 Nõmme Kalju FC – Tartu JK Tammeka

(UEFA Meistrite Liiga või Euroopa Liiga play-off ringis mängivate klubide XXV vooru mängud lükatakse edasi)

XXVI voor
Esmaspäev, 22. august
19.00 Pärnu Linnameeskond – JK Sillamäe Kalev

Teisipäev, 23. august
18:00 Tallinna FC Levadia – Nõmme Kalju FC
19:00 Tartu JK Tammeka – JK Narva Trans
19:00 Paide Linnameeskond – Rakvere JK Tarvas
20:00 Tallinna FC Flora – Tallinna FC Infonet

(UEFA Meistrite või Euroopa Liiga play-off ringis mängivate klubide XXVI vooru mängud lükatakse edasi)

XXVII voor
Reede, 26. august
18:45 JK Narva Trans – Tallinna FC Levadia
18:45 Rakvere JK Tarvas – Tartu JK Tammeka

Laupäev, 27. august
16:00 Nõmme Kalju FC – Tallinna FC Flora

18:45 Pärnu Linnameeskond – Paide Linnameeskond
18:45 JK Sillamäe Kalev – Tallinna FC Infonet

(UEFA Euroopa Liiga play-off ringis mängivate meeskondade kohtumised peetakse pühapäeval, 28. augustil)

XXVIII voor
Reede, 9. september
18:00 Paide Linnameeskond – Pärnu Linnameeskond
19:00 Tartu JK Tammeka – Rakvere JK Tarvas

Laupäev, 10. september
13:00 Tallinna FC Infonet – JK Sillamäe Kalev
16:00 Tallinna FC Flora – Nõmme Kalju FC
18:00 Tallinna FC Levadia – JK Narva Trans

XXIX voor
Esmaspäev, 12. september
18:00 Rakvere JK Tarvas – Paide Linnameeskond

Teisipäev, 13. september
18:00 Nõmme Kalju FC – Tallinna FC Levadia
18:00 JK Sillamäe Kalev – Pärnu Linnameeskond
19:00 JK Narva Trans – Tartu JK Tammeka
20:00 Tallinna FC Flora – Tallinna FC Infonet

XXX voor
Reede, 16. september
19:00 Tartu JK Tammeka – Tallinna FC Flora

Laupäev, 17. september
13:00 Rakvere JK Tarvas – Tallinna FC Infonet
13:00 JK Sillamäe Kalev – JK Narva Trans
13:00 Paide Linnameeskond – Tallinna FC Levadia
16:00 Pärnu Linnameeskond – Nõmme Kalju FC

XXXI voor
Reede, 23. september

19:00 Tallinna FC Infonet – Pärnu Linnameeskond
19:00 Tallinna FC Flora – Rakvere JK Tarvas

Laupäev, 24. september
13:00 Paide Linnameeskond – JK Sillamäe Kalev
16:00 Tallinna FC Levadia – Tartu JK Tammeka
19:00 JK Narva Trans – Nõmme Kalju FC

Teisipäev, 27. september
XIX voor – UEFA Meistrite või Euroopa Liiga II eelringis mänginud klubide mängud, kui 2. augustil ei mängitud

XXXII voor
Reede, 30. september
19:00 Tartu JK Tammeka – Paide Linnameeskond

Laupäev, 1. oktoober
13:00 Nõmme Kalju FC – JK Sillamäe Kalev
13:00 Rakvere JK Tarvas – JK Narva Trans
13:00 Pärnu Linnameeskond – Tallinna FC Flora
16:00 Tallinna FC Levadia – Tallinna FC Infonet

XXXIII voor
Reede, 14. oktoober
19:00 Tallinna FC Infonet – Tartu JK Tammeka

Laupäev, 15. oktoober
13:00 Paide Linnameeskond – Nõmme Kalju FC
13:00 JK Sillamäe Kalev – Tallinna FC Levadia
13:00 Pärnu Linnameeskond – Rakvere JK Tarvas
16:00 JK Narva Trans – Tallinna FC Flora

XXXIV voor
Reede, 21. oktoober
19:00 Tallinna FC Flora – Paide Linnameeskond

Laupäev, 22. oktoober
13:00 Nõmme Kalju FC – Rakvere JK Tarvas
13:00 Tallinna FC Levadia – Pärnu Linnameeskond
13:00 JK Sillamäe Kalev – Tartu JK Tammeka
16:00 JK Narva Trans – Tallinna FC Infonet

Teisipäev, 25. oktoober
UEFA Meistrite või Euroopa Liiga III eelringis mängivate klubide XXI vooru mängud

XXXV voor
Reede 28. oktoober
19:00 Tartu JK Tammeka – Nõmme Kalju

Laupäev, 29. oktoober
13:00 Pärnu Linnameeskond – JK Narva Trans
13:00 Rakvere JK Tarvas – Tallinna FC Levadia
16:00 Tallinna FC Flora – JK Sillamäe Kalev
19:00 Tallinna FC Infonet – Paide Linnameeskond FC

XXXVI voor
Laupäev, 5. november

13:00 Paide Linnameeskond – JK Narva Trans
13:00 Tallinna FC Levadia – Tallinna FC Flora
13:00 Pärnu Linnameeskond – Tartu JK Tammeka
13:00 Rakvere JK Tarvas – JK Sillamäe Kalev
13:00 Tallinna FC Infonet – Nõmme Kalju FC

Viimased videod

Meie kodumängude piletimüügi partner!

        Annab TV Flora videodele HD kvaliteedi