14. detsembri Flora Cup alagrupid ja ajakava

Cup14_dets

Selgunud on 14. detsembril EJL uues sisehallis toimuva 2005. ja 2006. aastal sündinud poiste turniiri Flora Cup alagrupid ja ajakava. Kokku osaleb 32 võistkonda 20 klubist!

FLORA CUP 2005 poiste turniiri alagrupid
  A-alagrupp
FCFLORA_LOGO
FC Flora Adamson
v_harju-jalgpallikool-logo Harju Jalgpallikool
v_Kuusalu Kalev JK Kuusalu Kalev
v_Nõmme Kalju
Nõmme JK Kalju
  B-alagrupp
FCFLORA_LOGO
FC Flora Palatu
v_Jõhvi Lokomotiv Jõhvi FC Lokomotiv
v_Vaprus Paikuse Vaprus
fci-gerb-v.15.0 Tallinna FC Infonet
  C-alagrupp
MARTINREIM_logo Martin Reimi JK
LEVADIAFC_logo Tallinna FC Levadia
 v_Augur Tallinna JK Augur
v_SPARTA LOGO Sparta Jalgpalliklubi
  D-alagrupp
v_Nõmme Utd
FC Nõmme United
v_tallinna jk kalev JK Tallinna Kalev
KIVIOLIJK_logo
Kiviõli JK Irbis
v_fc-santos-tartu-logo-primary Tartu FC Santos

 

FLORA CUP 2005 poiste turniiri ajakava  
1. VÄLJAK 2. VÄLJAK
9:00 FC Flora Adamson – JK Kuusalu Kalev Harju JK – Nõmme Kalju
9:20 FC Flora Palatu – Paikuse Vaprus Jõhvi Lokomotiv – FC Infonet
9:40 FC Flora Adamson – Nõmme Kalju Harju JK – JK Kuusalu Kalev
10:00 FC Flora Palatu – FC Infonet Jõhvi Lokomotiv – Paikuse Vaprus
10:20 FC Flora Adamson – Harju JK JK Kuusalu Kalev – Nõmme Kalju
10:40 FC Flora Palatu – Jõhvi Lokomotiv Paikuse Vaprus – FC Infonet
11:10 9-12 KOHT A3-D3 9-12 KOHT B3-C3
11:30 POOLFINAAL A1-D1 POOLFINAAL B1-C1
11:50 9-10 KOHT 11-12 KOHT
12:10 FINAAL 3-4 KOHT
  3. VÄLJAK 4. VÄLJAK
9:00 Martin Reimi JK – JK Augur FC Levadia – Sparta JK
9:20 Nõmme United – Kiviõli Irbis Tallinna Kalev – Tartu FC Santos
9:40 Martin Reimi JK – Sparta JK FC Levadia – JK Augur
10:00 Nõmme United – Tartu FC Santos Tallinna Kalev – Kiviõli Irbis
10:20 Martin Reimi JK – FC Levadia JK Augur – Sparta JK
10:40 Nõmme United – Tallinna Kalev Kiviõli Irbis – Tartu FC Santos
11:10 13-16 KOHT A4-D4 13-16 KOHT B4-C4
11:30 5-8 KOHT A2-D2 5-8 KOHT B2-C2
11:50 13-14 KOHT 15-16 KOHT
12:10 5-6 KOHT 7-8 KOHT

 

FLORA CUP 2006 poiste turniiri alagrupid
  A-alagrupp
FCFLORA_LOGO FC Flora Palatu
v_Kuressaare FC Kuressaare
MARTINREIM_logo Martin Reimi JK
 v_FC Puuma Tallinna FC Puuma
  B-alagrupp
v_harju-jalgpallikool-logo Harju Jalgpallikool
TABASALUJK_logo Tabasalu JK
fci-gerb-v.15.0 Tallinna FC Infonet
LEVADIAFC_logo Tallinna FC Levadia
  C-alagrupp
v_Nõmme Utd FC Nõmme United
v_tallinna jk kalev JK Tallinna Kalev
v_Augur Tallinna JK Augur
FCFLORA_LOGO FC Flora Tintse
  D-alagrupp
v_Tiigrid
FC Tiigrid
STROOMICF_logo Tallinna KSK FC Štrommi
v_Nõmme Kalju Nõmme JK Kalju
v_Vaprus Paikuse JK Vaprus

 

FLORA CUP 2006 poiste turniiri ajakava  
1. VÄLJAK 2. VÄLJAK
14:45 FC Flora Palatu – Martin Reimi JK FC Kuressaare – FC Puuma
15:05 Harju JK – FC Infonet Tabasalu JK – FC Levadia
15:25 FC Flora Palatu – FC Puuma FC Kuressaare – Martin Reimi JK
15:45 Harju JK – FC Levadia Tabasalu JK – FC Infonet
16:05 FC Flora Palatu – FC Kuressaare Martin Reimi JK – FC Puuma
16:25 Harju JK – Tabasalu JK FC Infonet – FC Levadia
16:55 9-12 KOHT A3-D3 9-12 KOHT B3-C3
17:15 POOLFINAAL A1-D1 POOLFINAAL B1-C1
17:35 9-10 KOHT 11-12 KOHT
17:55 FINAAL 3-4 KOHT
  3. VÄLJAK 4. VÄLJAK
14:45 Nõmme United – JK Augur Tallinna Kalev – FC Flora Tintse
15:05 FC Tiigrid – Nõmme Kalju KSK Štrommi – Paikuse Vaprus
15:25 Nõmme United – FC Flora Tintse Tallinna Kalev – JK Augur
15:45 FC Tiigrid – Paikuse Vaprus KSK Štrommi – Nõmme Kalju
16:05 Nõmme United – Tallinna Kalev JK Augur – FC Flora Tintse
16:25 FC Tiigrid – KSK Štrommi Nõmme Kalju – Paikuse Vaprus
16:55 13-16 KOHT A4-D4 13-16 KOHT B4-C4
17:15 5-8 KOHT A2-D2 5-8 KOHT B2-C2
17:35 13-14 KOHT 15-16 KOHT
17:55 5-6 KOHT 7-8 KOHT

Toetajad:

nike

tele2 logo

Skypark_logo_CMYK

Reval_Cafe_uus_logo

jahhcatering

Brandex-logo_test

 

agriland_logo

Sildid:

Viimased videod